Náhled

Padli na samé dno! Naši futbalisti šokujúco prehrali s Azerbajdžanom. Tréner: Ukázali aj svoju kvalitu

22. září 2022, 23:15
Peter Partila | eReport.sk | Futbal
Článek přečten: 4 krát.

eReport.sk Tréner slovenských futbalistov Francesco Calzona počas zápasu s Azerbajdžanom. Slovenská futbalová reprezentácia neuspela v premiérovom vystúpení pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu. Vo štvrtkovom stretnutí 3. skupiny C-divízie Ligy národov prehrala v Trnave s Azerbajdžanom 1:2. Hostí poslal do vedenia v 44. minúte Renat Dadašov, v nadstavenom čase druhého polčasu vyrovnal z jedenástky Erik Jirka, ale v 90.+5 min rozhodol o výsledku Hodžat Haghverdi. […] Príspevok Padli na samé dno! Naši futbalisti šokujúco prehrali s Azerbajdžanom. Tréner: Ukázali aj svoju kvalitu je zobrazený ako prvý na eReport.sk. Číst celý článek >>>